Kdo jsme?


  • Jsme parta lidí, kteří mají různé koníčky, i pracovní naplň, ale každé léto se s radostí proměníme na táborové vedoucí.
  • Pro Vaše děti na táboře budeme 24 hodin denně.
  • Podrobné informace o každém z nás naleznete níže.
  • Kdybyste na kohokoliv z nás měli jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Do předmětu zprávy stačí napsat naše jméno.
  • Budeme se těšit na Vaše ratolesti.

Mirek Jokl

Ahoj, já jsem hlavní vedoucí Mirek. Během roku pracuji jako učitel na ZŠ pro děti s poruchami chování. Mezi mé koníčky patří hrát si, sledovat TV seriály a sport. Mým doslova „koněm“ je squash. Jako hlavas funguji už tak dlouho, že spočítat turnusy by mohla být jedna z celotáborových her.

Jakub Staněk

Ahoj, já jsem Kuba. Na tábor Bouda jezdím spoustu let jako oddílový vedoucí a několik posledních let i jako hlavní vedoucí 2. turnusu. Mezi mé koníčky patří četba a historie. Během roku pracuji jako finanční analytik.

Markéta Novotná

Ahoj, jmenuji se Markéta. Na tábor Bouda jsem jezdívala jako dítě, později jako praktikant a nyní jako vedoucí. Mojí věkovou kategorií jsou starší děti. Během roku studuji speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě. Pokud mi zbyde volný čas, ráda hraji volejbal, čtu nebo se snažím vyrobit všechno možné (občas i nemožné ;)).

Hanka Nejedlá

Ahoj, mé jméno je Hanka. Na tábor Bouda jsem jezdívala také jako dítě a i když patřím k novějším posilám týmu, tak i já jsem rychle dostala svoji věkovou kategorii, a to mladší děti. Během roku studuji ekonomiku na univerzitě v Liberci. Pokud mám volno, ráda sportuji, nebo hraji na housle.

Adéla Bulínová

Ahoj, já jsem Aduš. Tohoto času studentka pedagogické fakulty Karlovy univerzity. U táboráku rozechvívám kytary tón a jako sportovkyně tělem a duší proháním děti, takže o nedostatek pohybu během tábora nebudou mít nouzi.

Vojtěch Tesárek

Ahoj, mé jméno je Vojta. Jako jeden z mála jsem na tábor Bouda jako dítě nejezdil. S Hankou patřím k novějším posilám týmu. I já jsem si rychle získal svoji věkovou skupinu, a to nejstarší děti. Když nepracuji, rád se věnuji sportu, především americký fotbal, čtu anebo se rád podívám na pěkný film.

Petr Pavlovský

Čau, mé jméno je Petr. Na tábor Bouda jsem sice začal jezdit teprve nedávno, ale rozhodně nekončím :). Mým oddílem jsou starší děti. Ve volných chvílích rád hraji softball nebo se věnuji výpočetní technice.

Luboš Srnský

Čau, já jsem Lubomír, ale všichni mi říkají Lubo nebo Luboši, jsem studentem střední průmyslové školy. Mezi moje koníčky patří hlavně petanque a stolní tenis kterým se věnuji asi 8 let. Mám rád každou legraci, a občas jsem hyperaktivní.

Monča Swobodová

Ahojky, jmenuji se Monča. Jako jedna z mála vedoucích prvního turnusu jsem na tábor Bouda jako dítě nejezdila. Nyní jezdím na tábor s přestávkami jako oddílová vedoucí spíše mladších a „středních“ dětí. Během školního roku studuji sociální pedagogiku na univerzitě v Hradci Králové. Ráda vařím, čtu anebo si povídám s přáteli.

Adam Nývlt

Ahoj, já jsem Adam, na tábor jezdím od svých sedmi let bez vynechání s obrovskou spokojeností. Mám rád disciplínu a jednotu v týmu, ale ze všeho nejmilejší mi je sport a společný úsměv na tváři! Studuji gymnázium ve Vrchlabí.

Simona Chocholoušová

Ahoj, jmenuji se Simča. Na tábor Bouda jsem jezdívala už jako dítě, poté jako praktikant a teď jsem součástí tohoto skvělého týmu. Mojí věkovou kategorií se stali nejmladší děti. Během roku studuji obor Diplomovaný zubní technik na Vyšší odborné škole. Ve volné chvíli ráda sportuji, maluji a vždy si najdu čas na své přátele.

Viktor Vrtiška

Ahoj, Jmenuji se Viktor „Viki“. Již od mého útlého dětství jsem členem několika dětských organizací a táborů, jak jako dítě, praktikant tak i vedoucí, k čemuž jsem dospěl požadovaného vzdělání a kvalifikace v rámci mých studií a životních zkušeností během mého krátkého, ale plnohodnotného života v Čechách i zahraničí. Má současná pracovní pozice vysoce postaveného filmového technika pro zahraniční produkce mi umožňuje strávit velké množství volného času trávit psychologickou i fyzickou přípravou na vzdělávání a výchovu dětí, praktikantů a i vedoucích během druhého turnusu na mém vřele milovaném campu Bouda, kde během těchto dnů budu zastávat pozici „Odborné Psychologické Podpory (OPP)“ a “ Klouzavého Vedoucího (KV)“. Předem děkuji za ve mne i camp Bouda vloženou důvěru a již teď se těším, až uvidím Vás i Vaše potomky zde na „Boudě“.

Aneta Papírníková

Ahoj, já jsem Aneta. Na tábor jezdím s velkou oblibou od svých 12ti let. Momentálně jsem studentkou gymnázia v Praze. Mezi mé záliby patří čtení, hraní na klavír a užívání si na maximum každého volného dne, který se naskytne.

Martin Jurman

Ahoj, jmenuju se Martin. Momentálně studuji speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě. Jsem člověk, který vyhledává zábavu a je rád, když se neustále něco děje. Moje záliby jsou různorodé, ale mezi ty hlavní patří florbal, který hraji už nějaký ten pátek a obecně týmové sporty. Rád trávím volný čas s přáteli, ať už u společenských her, na kole či jakkoli jinak. Mám rád spoustu lidí kolem sebe, takže tábor je pro mě ideálním místem.

Dominika Kleknerová

Ahoj, volám sa Domča. Na tábor Bouda jazdím krátko, hlavne preto, že donedávna som o tábore nevedela. Ako ste si už asi všimli, som zo Slovenska. Starám sa predovšetkým o mladšie a stredné deti. Počas roka študujem molekulárnu biológiu na Masarykovej univerzite. Vo voľnom čase rada lyžujem, plávam, alebo relaxujem pri dobrej knihe.

Šárka Šourková

Ahoj jmenuji se Šárka, na tábor Bouda jsem s chutí jezdila mnoho let jako dítě a teď ráda povedu děti, které na tábor přijedou. Mezi moje záliby patří kreslení, vaření a kreativita všeho druhu. Mám kladný vztah ke zvířátkům a k nim směřuje i moje volba povolání. Těším se na Vás Šárka

Veronika Prachařová

Zdravím, jmenuji se Veronika. Na různé tábory jsem začala jezdit jako dítě v roce 1994. LDT Boudu jsem objevila díky své kamarádce v roce 2004. Od roku 2006 jezdím na Novou Živohošť jako oddílová vedoucí. Tým vedoucích a praktikantů a děti nám svěřené - vnímám jako svou letní rodinu. Celý rok se těším, až nastane čas táborů. Jinak přes rok pracuji v sociálních službách, mám na to bakalářské vzdělání. Dříve jsem dělala osobní asistenci seniorům, nyní pomáhám lidem se zdravotním postižením, kteří jsou většinou na invalidním vozíku. Mezi moje koníčky patří: turistika, deskové hry, zájem o animaci, ilustraci, kinematografii, zájem o bioetiku, studium cizích jazyků a především široká škála výtvarných činností (kresba, olejomalba, keramika, práce s FIMO hmotou, řezbářství, drátkování a práce v grafických programech).

Podívejte se do naší fotogalerie

Foto další aktivity

Popis
ještě něco

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

Sailing Vivamus

„Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“

Antoine de Saint-Exupéry